Figyelem! Az általad használt böngésző nem támogatott, így az oldalunk NEM működik, illetve nem jelenik meg TELJESKÖRŰEN! Segítségért kattints! Segítséget kérek!

Felújítási, pályázati körkép városunkból - utak, strand, Csetényi park, Sóstó - Farkas Dániel alpolgármester válaszol a kérdésekre

Műsorvezető: 2019. július 22. hétfő, 13:25 Meghallgatva: 287 alkalommal

Jelenleg három ütemben zajlik városunkban a sárga keramit kockás útszakaszoknak a felújítása, cseréje Kiskunhalason. A katolikus templom előtti szakaszon lesz egy rész, amelyen megmarad az eredeti burkolat, de az alatta levő réteg teljesen korszerű formában fog megújulni. Zajlik a strand program, a Csetényi park EU-s pályázatának a megvalósítási szakasza, a pontos részleteket a riprotban hallhatják. A Sóstó vízutánpótlása és a turisztikai környezete két pályázat segítségével fog megújulni, a beszélgetésből  megismerhetik a jelenlegi állapotokat. (fotó: halasmedia.hu)

Adás hallgatása